Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Wyłącz komunikat

politechnika

14-10-2014

Platforma e-learningowa MyEnglishLab

Począwszy od bieżącego roku akademickiego studenci rozpoczynający naukę języka angielskiego będą pracować z platformą e-learningową MyEnglishLab. Poniższy film wyjaśni Państwu jak krok po kroku zarejestrować się na platformie i jak zapisać się do właściwej grupy.

Studium Języków Obcych
ul. Podkarpacka 1, 35-082 Rzeszów,
tel.: +48 17 865 13 04, fax: +48 17 854 72 80, e-mail:

Deklaracja dostępności | Polityka prywatności