Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Wyłącz komunikat

politechnika

19-09-2016

Deklaracja wyboru języka obcego na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych II-go stopnia

Studia stacjonarne i niestacjonarne II-go stopnia
semestr letni w roku akademickim 2015/2016

Studenci zobowiązani są do wypełnienia załączonej deklaracji zgodnie z uzyskanymi wynikami, wydrukowania jej, podpisania i złożenia w sekretariacie SJO (Budynek J, pokój 112).

Studenci posiadający dokumenty poświadczające znajomość języka obcego na poziomie co najmniej B2+ mogą je przedłożyć w sekretariacie SJO przed rozpoczęciem lektoratu.
Sprawy indywidualne rozpatruje Kierownik SJO.

Termin: do dn. 30.09.2016 r.

Odnośnik do deklaracji: Deklaracja wyboru lektoratu z języka obcego

Studium Języków Obcych
ul. Podkarpacka 1, 35-082 Rzeszów,
tel.: +48 17 865 13 04, fax: +48 17 854 72 80, e-mail:

Deklaracja dostępności | Polityka prywatności