Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Wyłącz komunikat

politechnika

08-11-2016

Olimpiada Języka Angielskiego

Zapraszamy do wzięcia udziału w Olimpiadzie będącej coroczną, dwuetapową imprezą, w której studenci uczelni technicznych współzawodniczą w znajomości języka angielskiego. Patronat honorowy obejmują: J.M. Rektor Politechniki Poznańskiej, Konsul Honorowy Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej oraz Prezes Towarzystwa Polsko-Irlandzkiego.
Udział w  Olimpiadzie może się opłacić. Liczni sponsorzy zapewniają wartościowe i atrakcyjne nagrody dla laureatów, a dostanie się do drugiego etapu zwalnia z egzaminu lektoratowego na naszej uczelni.

Etap I odbędzie się na Politechnice Rzeszowskiej 2.12.2016 r. (piątek) w godz. 1515 - 1715.

Zapisy na Olimpiadę kończą się 25.11.2016 r. o godz. 1500.

Wszystkich, którzy wyrażą chęć wzięcia udziału prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego (link poniżej).
W razie jakichkolwiek problemów czy pytań należy kontaktować się z Koordynatorem Małgorzatą Doroszkiewicz na adres mdoroszk@prz.edu.pl.

>> Formularz rejestracyjny <<

Szczegółowe informacje na stronie: www.clc.put.poznan.pl w zakładce Olimpiada.

Studium Języków Obcych
ul. Podkarpacka 1, 35-082 Rzeszów,
tel.: +48 17 865 13 04, fax: +48 17 854 72 80, e-mail:

Deklaracja dostępności | Polityka prywatności