Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Wyłącz komunikat

 
 
politechnika

Dyżury dydaktyczne pracowników SJO w semestrze zimowym 2016/17

 

Dyżury dydaktyczne pracowników SJO  semestr zima 2016

Budynek J PRz, I piętro

Język angielski                       

Kontakt e-mail

Terminy

 

I

II

1.       Bieniasz Magdalena

bieniasz@prz.edu.pl

Środa 14.10- 15.40

Piątek 10.20- 11.50

2.      Cieślicka Anna

anci@prz.edu.pl

Wtorek 10.15-11.45

Czwartek 12.15- 13.45

3.      Czerwiński Piotr

pczerwi@prz.edu.pl

Poniedziałek 12.00-13.30

Czwartek 10.00-11.30

4.      Czułno Łukasz

lczulno@prz.edu.pl

Poniedziałek 8.00-9.30

Środa 10.10- 11.40

5.      Doroszkiewicz Małgorzata

mdoroszk@prz.edu.pl

Poniedziałek 13.40-15.10

Środa 10.15-11.45

6.      Fleszar Mateusz

mfleszar@prz.edu.pl

Poniedziałek 12.00-13.30

Środa 13.45- 15.15

7.       Gajdek Tomasz

tgajdek@prz.edu.pl

Poniedziałek 12.00-13.30

Czwartek 10.30-12.00

8.      Jagiełło Małgorzata

mjagiello@prz.edu.pl

Poniedziałek 12.00- 12.45

-

9.      Jagusztyn Iwona

iwonajag@prz.edu.pl

Poniedziałek 10.20- 11.50

Środa 10.10- 11.40

10.   Januszewski Piotr

pjanusz@prz.edu.pl

Wtorek 10.20-11.50

Piątek 11.40 -13.10

11.    Kalandyk Izabela

izakal@prz.edu.pl

Wtorek 12.20- 13.50

Czwartek 10.20-11.50

12.   Kania Katarzyna

kkania@prz.edu.pl

Poniedziałek 12.15-13.45

Środa 12.15- 13.45

13.   Kolasa Ewa

ewakol@prz.edu.pl

Poniedziałek 12.15-13.45

Czwartek 12.15- 13.45

14.   Kozik Agnieszka

agnisk@wp.pl

Poniedziałek 12.15- 13.45

Piątek 10.15-11.45

15.   Kurek Katarzyna

kkurek@prz.edu.pl

Wtorek 12.00- 13.30

Czwartek 10.20-11.50

16.   Mamczur Magdalena

mzmamczur@gmail.com

Poniedziałek 9.45-11.15

Środa 10.00- 11.30

17.   Mazurek Jolanta

joch@interia.pl

Poniedziałek 8.40-10.10

Czwartek 12.00- 13.30

18.   Migut Paweł

migutp@prz.edu.pl

Piątek 11.15-12.00

 

19.   Ochab Barbara

b_ochab@prz.edu.pl

Poniedziałek 8.45-10.15 (Bud. L 143e)

Środa 12.15- 13.45

(Bud. L 143e)

20.  Oleksiewicz Barbara

bo@prz.edu.pl

Poniedziałek 10.30 - 12.00

Czwartek: 10.00-11.30

21.   Piątkiewicz Paweł

ppiat@prz.edu.pl

Wtorek 12.00- 13.30

Czwartek 12.00- 13.30

22.  Placek Grzegorz 

gplacek@prz.edu.pl

Wtorek 13.40- 15.10

Śr. 12.00-12.45/czw. 12.00- 12.45

 

23.  Potocka Karolina

kpotocka@prz.edu.pl

Środa 9.50-10.35

 

24.  Rejman Dorota

drejman@prz.edu.pl

Wtorek 13.45- 15.15

Czwartek 8.30- 10.00

25.  Rochecka Barbara

rochecka@prz.edu.pl

Poniedziałek 12.30- 13.15

 

26.  Sękowski Kamil

ksekowski@prz.edu.pl

Poniedziałek 10.00-10.45

 

27.  Skubicka-Czarnek Barbara

barbaras-c@wp.pl

Wtorek 12.00-13.30

 

28.  Szal Mateusz

mszal@prz.edu.pl

Poniedziałek 12.00-13.30

Czwartek 10.00-11.30

29.  Warmbier Kamila

kamawarm@prz.edu.pl

Poniedziałek 10.00-10.45

 

30.  Wawrzkiewicz Justyna

wawrzkiewicz@prz.edu.pl

Wtorek 12.15- 13.00

 

31.   Wyrostek Anna

anwy@prz.edu.pl

Poniedziałek 10.30- 12.00

Piątek 10.30- 12.00

Język niemiecki

 

 

 

1.       Kołodziej Małgorzata

mkolodziej@prz.edu.pl

Poniedziałek 9.00-10.30

Środa 10.00- 11.30

2.      Kozłowska Małgorzata

ewako@prz.edu.pl

Wtorek 14.00- 15.30

Piątek 12.00 -13.30

3.      Lebiedź-Wisz Grażyna

gwisz@prz.edu.pl

Poniedziałek 11.45-13.15

Śr. 15.15-16.00/czw. 12.15-13.00

4.      Ludwin Maria

mludwin@prz.edu.pl

Środa 12.00- 13.30

Piątek 12.00-13.30

5.      Majkowska Ilona

imajko@prz.edu.pl

Wtorek 12.00-13.30

Środa 12.00-13.00

Piątek 10.00-10.45 (pracownicy)

6.      Pomorska Małgorzata

pomorska@prz.edu.pl

 

 

7.       Skupieńska Dorota

dorotask@prz.edu.pl

Poniedziałek 12.00-13.30

Środa 12.00- 13.30

Język rosyjski

 

 

 

1.       Ksiądz Iwona

iksiadz@prz.edu.pl

Piątek 10.00-10.45

 

Język francuski

 

 

 

1.       Sondej Aneta

asondej@prz.edu.pl

Wtorek 8.00-8.45

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Studium Języków Obcych
ul. Podkarpacka 1, 35-082 Rzeszów,
tel.: +48 17 865 13 04, fax: +48 17 854 72 80, e-mail: